Kursai

Pravedami mėgėjiško nardymo kursai pagal PADI reikalavimus (http://www.padi.com).

Norinčius praplėsti žinias bei nardymo įgūdžius, vedami techninių narų kursai pagal organizacijos TDI reikalavimus (http://www.tdisdi.com)

Mėgėjiško nardymo kursai

Visus norinčius išmokysime nardyti ir išduosime visame pasaulyje pripažintos organizacijos PADI sertifikatus:

1. OWD – atviro vandens naras

2. AOWD – pažengęs naras

3. Rescue diver – naras gelbėtojas

4. Master scuba diver – aukščiausias neprofesionalaus naro lygis

5. Divemaster – naras profesionalas

Specialybės:

1. Idealus plūdrumas

2. Sausas kostiumas

3. Poledinis nardymas

4. Nardymas su Nitrox

5. Giluminis nardymas

6. Povandeninė fotografija

Taip pat organizuojami EFR ir FA kursai (pirmoji pagalba)

PADI instruktorius Saulius Povilaitis #638810

CORE_LAN18http://www.underwater.lt/e107_files/images/Padiway.jpg

Techninio nardymo kursai

CORE_LAN18http://www.underwater.lt/e107_files/images/tdi_logo.jpg

ADVANCED NITROX

Baigus šį kursą turėsite žinias bei įgūdžius saugiai naudotis Nitroksu kurio sudėtyje yra nuo 21 iki 99% deguonies ir nardyti į gylius neviršijančius 40 m.

Šio kurso tikslas supažindinti narus su privalumais ir išmokinti teisingai ir saugiai naudoti Nitroksą, kurio sudėtyje yra iki 99 deguonies atliekant nedekompresinius nėrimus.

Šį kursą baigusiems narams suteikiama galimybė nardymo centruose išsinuomoti papildomą balioną (steidžą) su Nitroksu, kurio sudėtyje gali būti iki 99% deguonies.

Po kurso baigimo jus galite pratęsti apmokymą pagal sekančią TDI programą: Dekompresinės procedūros (Decompression Procedures)

REIKALAVIMAI STUDENTUI:

Minimali Nitrox kvalifikacija pagal bet kokią pripažintą sistemą.

KURSO TRUKMĖ:

3 dienos (teorija ir 4 nėrimai, kurių trukmė ne mažiau kaip 25 min.).

BŪTINA ĮRANGA:

Du reguliatoriai, vienas iš jų turi būti skirtas naudoti deguonį, ritė, plūduras, plastikinė užrašinė.

DECOMPRESSION PROCEDURES – DEKOMPRESINĖS PROCEDŪROS

Šis kursas jums suteikia teorines žinias, metodus ir įgūdžius, planuojant bei atliekant saugius dekompresinius nėrimus. Kursas gali būt vedamas ir atskirai, ir kartu su TDI kursu Advanced Nitrox. Šio kurso tikslas išmokynti narus planuoti ir atlikti saugius dekompresinius nėrimus į gylius neviršijančius 45 m.

Šį kursą baigusiems narams suteikiama galimybė nardymo centruose išsinuomoti suporintus balionus su Nitroksu ir vieną papildomą balioną (steidžą) su Nitroksu, kurio sudėtyje gali būti iki 99% deguonies.

Kreipiamas didelis dėmesys į teisingą įrangos konfigūracijos parinkimą ir dekompresinę techniką. Kurso metu narai gali naudoti Nitroksą, kurio sudėtyje yra nuo 21 iki 99% deguonies. Po kurso baigimo jus galite pratęsti apmokymą pagal sekančias TDI programas: Extended Range Diver arba Trimix diver

REIKALAVIMAI STUDENTUI:

TDI ADVANCED NITROX DIVER arba ekvivalentas arba ADVANCED OPEN WATER DIVER bet kokios sistemos ir ne mažiau kaip 25 nėrimai.

KURSO TRUKMĖ: 3 dienos (teorija ir 4 nėrimai)

BŪTINA ĮRANGA: 3 reguliatoriai, vienas iš jų deguoninis ir vienas su 2 metrų žarna antrai pakopai, kompensatorius suporintiems balionams, ritė, plūduras, užrašinė, 1 kompiuteris ir vienas “bottomtimeris”, 2 kaukės, kišenė atsarginei kaukei.

EXTENDED RANGE – PRAPLĖSTOS RIBOS

Šis kursas duoda jums parengimą ir būtiną patirtį naudojant orą ir nardant į gylius iki 55 m, kai reikalingi dekompresiniai sustojimai naudojant Nitrokso mišinius arba gryną deguonį dekompresijos metu.Šio kurso tikslas išmokyti narus teisingai ir saugiai atlikti ilgus nardymus į gylius iki 55 m. su oru, naudojant Nitroksa ir deguonį dekompresinių sustojimų metu.

Šį kursą baigusiems narams suteikiama galimybė nardymo centruose išsinuomoti suporintus balionus su Nitroksu ir du papildomus balionus (steidžus) su Nitroksu, kurių sudėtyje gali būti iki 99% deguonies.

REIKALAVIMAI STUDENTUI:

Minimalus amžius 18 metų.

TDI ADVANCED NITROX DIVER ir TDI DECOMPRESSION PROCEDURES DIVER arba ekvivalentas.

KURSO TRUKMĖ: 4 dienos (teorija, praktika – 6 nėrimai: 2 giliau nei 30 m ir 4 giliau nei 40 m).

BŪTINA ĮRANGA: 3 reguliatoriai, vienas iš jų O2 (deguonis) ir vienas su 2 metrų žarna antrai pakopai, visi reguliatoriai turi būti DIN, kompensatorius suporintiems balionams (jei nardoma su šlapiu kostiumu – su dveim nepriklausomom kamerom), ritė, plūduras, plastikinė užrašinė, 1 kompiuteris, 1 “bottomtimeris”, 2 kaukės, kišenė atsarginei kaukei.

TDI instruktorius Saulius Povilaits #14606