Safaris po Raudonąją jūrą (Šiaurė-Brolių salos) su Nardymo Akademija 2015 m. balandžio mėn. 18 -25 dienomis

Safaris po Raudonąją jūrą (Šiaurė-Brolių salos)
2015 m. balandžio 18-25 dienomis kviečiame į safarį po Raudonąją jūrą,  kurios metu aplankysime žymiausius nuskendusius laivus (Thistlegorm, Carnatic, Dhiannis D., Chrisola K.,) ir Brolių salas.
Brolių salos – viena įspūdingiausių pasaulyje nardymo vietovių,  garsi nepakartojamo grožio koralais ir aplink juos knibždančia gyvūnija. Į Brolių salas narus vilioja ne tik nuostabi gamta,  bet ir du įspūdingi nuskendę laivai – „Numidia“ ir „Aida“. Jie glūdi po vandeniu ant Didžiojo Brolio rifo, netoli saloje esančio švyturio.
Thistlegorm – bene įspūdingiausias objektas visame narų pasaulyje – povandeninis muziejus, kuriame sustoja laikas. Laivo paskirtis buvo plukdinti karo krovinius į šiaurės Egiptą. Lokomotyvai, įvairi amunicija, Lee Enfield šautuvai, Bedford‘o vežimėliai, Triumph motociklai ir net lėktuvų sparnai – tai tik maža dalelė laivo turtų, išlikusių iki šių dienų.
Išvykstame iš Vilniaus oro uosto
Kaina: ~1250€
Įskaičiuota:  (skrydžio bilietai  vietiniai pervežimai (išskyrus Lietuvoje)  nitrox mišiniai (32%)  nacionalinio parko mokesčiai)
Neiskaičiuta:  (mokymai  įrangos nuoma  15 ltr balionai)
Andrius Albrikas
Nardymo akademija
+37061474185

info@nardymoakademija.lt

Leave a Reply